Rezerwacje

HOTEL DIANA WENECJA - POKOJE - KOMFORTOWY HOTEL DIANA WENECJA JEST OFICJALNYM 3-GWIAZDKOWYM HOTELEM W WENECJI

Hotel Diana Wenecja
Newsletter & Discount Przylaczcie sie do naszej listy mailingowej aby otrzymac Ekskluzywny Kod Znizkowy!
  
Oferty Specjalne
BEZPŁATNY INTERNET WI-FI
BEZPLATNY INTERNET WI-FI

STRONA GLWNA    •    WIDEO WYCIECZKA    •    POKOJE    •    POLOZENIE    •    REZERWACJE

 
NAJLEPSZA CENA GWARANTOWANA! • ŚNIADANIE W CENIE • 50 METRY OD ST. MARKA SQUARE • EXCLUSIVE PROMOCJI • DARMOWE WI-FI
 
 

Pokoje

Wszystkie 27 pokojów gościnnych w Komfortowym Hotelu Diana jest urządzonych ze smakiem we współczesnym stylu i wyposażonych we wszystkie nowoczesne udogodnienia których oczekują najbardziej wymagający goście. W różnych rozmiarach, aby zadowolić potrzeby różnych rodzajów grup, pokoje mogą być przemeblowane nawet w krótkim okresie, w zależności od potrzeb. Jeśli chodzi o niedrogie, centralne i wygodne zakwaterowanie w Wenecji pokoje Hotelu Diana oferują zaskakująco tanie zakwaterowanie w Wenecji.

Usługi

Klimatyzacja podobnie jak suszarka do włosów w wewnętrznych łazienkach, znajdują się w standardzie. Wszystkie pokoje są wyposażone w Zewnętrzną Linię telefoniczną i Telewizję Satelitarną. Dla Waszej wygody znajdziecie też Mini-Bar, a wszystkie zapytania i specjalne życzenia będą zaspokojone przez Serwis W Pokojach.

Dla bezpieczeństwa Waszych prywatnych rzeczy wszystkie pokoje są wyposażone w sejf, dostatecznie duży aby zmieścić komputer. Czujniki dymu są oczywiście w standardzie dla waszego bezpieczeństwa, nawet w pokojach dla palących.

Wideo Wycieczka

Wideo Wycieczka

Możemy się pochwalić czystością i przytulnością naszych elegancko zaprojektowanych pokojów, a pod względem komfortu Hotel Diana ma najwyższy standard w swojej klasie.

Z tego powodu zapraszamy Was na naszą Wideo Wycieczka gdzie sami będziecie mogli to sprawdzić.

Zarezerwuj bezpiecznie Online

Prosimy, sprawdź dostępność na stronie Rezerwacji Online Hotelu Diana Za jej pomocą znajdziecie się w bezpośrednim kontakcie z hotelem, który dostarczy Wam promocji last minute i sprawdzi dostępność online, więc jeśli szukacie niedrogiego zakwaterowania w Wenecji prosimy sprawdźcie dostępność pokojów w dowolnym momencie podobnie jak Oferty Specjalne Diany dostępne obecnie tylko dla gości którzy rezerwują bezpośrednio online.

 
         
  Calle Specchieri, 449 - 30124 Venice - Italy

Strona zaprojektowana i utrzymywana przez: Fisheyes Ltd. IATA No. 96028380 Vat.No. 761994094
POZOSTAN W KONTAKCIE
Facebook Twitter YouTube
 
Akceptujemy karty kredytowe