Rezerwacje

HOTEL DIANA WENECJA - STRONA GŁÓWNA - KOMFORTOWY HOTEL DIANA WENECJA JEST RODZINNYM HOTELEM 3-GWIAZDKOWYM POŁOŻONYM TYLKO KILKA KROKÓW OD PLACU ŚW. MARKA W WENECJI, WE WŁOSZECH

Hotel Diana Wenecja
Newsletter & Discount Przylaczcie sie do naszej listy mailingowej aby otrzymac Ekskluzywny Kod Znizkowy!
  
Oferty Specjalne
BEZPŁATNY INTERNET WI-FI
BEZPLATNY INTERNET WI-FI

STRONA GLWNA    •    WIDEO WYCIECZKA    •    POKOJE    •    POLOZENIE    •    REZERWACJE

 
NAJLEPSZA CENA GWARANTOWANA! • ŚNIADANIE W CENIE • 50 METRY OD ST. MARKA SQUARE • EXCLUSIVE PROMOCJI • DARMOWE WI-FI
 
 

Witamy w Komfortowym Hotelu Diana w Wenecji

Pięknie wyremontowany rodzinny hotel w centrum Wenecji. Tuż przy Piazza San Marco (Plac Św. Marka), położenie tego hotelu jest prawdopodobnie najlepsze w mieście. Liczne Usługi i dogodności jakie oferuje nasza wielojęzyczna obsługa czynią z Komfortowego Hotelu Diana jeden z najbardziej luksusowych i przestronnych 3-gwiazdkowych hoteli w mieście Kliknij tutaj aby zobaczyć listę przydatnych linków.

Rezerwacje

Hotel Diana jest rodzinnym hotelem w Wenecji - do profesjonalnego wizerunku dodany został kontakt osobisty tak, abyście czuli się w nim jak we własnym domu. Możecie sprawdzić aktualną dostępność i specjalne oferty na naszej Oficjalnej Stronie Rezerwacji Hotelu Diana.

Wideo Wycieczka

Wideo Wycieczka

Klikając na naszą nowo utworzoną Wideo Wycieczka możecie wybrać się na, cóż, 360 interaktywną wirtualną wycieczkę po wnętrzach tego elegancko zaprojektowanego budynku, zatrzymując się w dowolnym punkcie po drodze, przybliżając i oddalając zakątki i zakamarki, które wydają się Wam najciekawsze - spokojną i elegancką salę śniadaniową, bar, oszałamiającą przestrzeń recepcji i oczywiście zaprojektowane ze smakiem pokoje z wewnętrznymi łazienkami.

Położenie

Położenie
 

Położony w eleganckim XV-wiecznym budynku przekształconym w latach 2001-2002, Komfortowy Hotel Diana może się pochwalić 27-ioma wyremontowanymi pokojami zróżnicowanymi pod względem stylu i rozmiaru tak, aby zadowolić każdy rodzaj grupy.

Sprawdź naszą stronę Położenie aby poznać więcej szczegółów i zobaczyć Interaktywną Mapę Wenecji – teraz także z opcją zdjęć satelitarnych, abyście mogli naprawdę poczuć otoczenie hotelu.

 
         
  Calle Specchieri, 449 - 30124 Venice - Italy

Strona zaprojektowana i utrzymywana przez: Fisheyes Ltd. IATA No. 96028380 Vat.No. 761994094
POZOSTAN W KONTAKCIE
Facebook Twitter YouTube
 
Akceptujemy karty kredytowe